Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń - +48 666 55 30 10

lub napisz biuro@oze-term.pl
Masz pytania? Oddzwonimy!

 

Strona główna >> Panele Fotowoltaiczne

 

Moduły Fotowoltaiczne Bruk-Bet Solar

Grupa Bruk Bet działa na rynku budowlanym już pand 35 lat. Od 2011 roku z powodzeniem rozwija markę Solar Bruk Bet, działającą w branży fotowoltaicznej. Na rynku polskim jest najdłużej działającym producentem modułów fotowoltaicznych. Od lat utrzymuje wysoką jakość produktów, które są poparte certyfikatami niezależnych jednostek badawczych w kraju i zagranicą.

Marka Bruk-Bet Solar została wyróżniona I. miejscem w kategorii “POLSCY PRODUCENCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020 i tym samym otrzymała Złote Godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2020!

Ogniwa fotowoltaiczne zwane również słonecznymi, są elementami półprzewodnikowymi, w których następuje przemiana energii z promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Ogniwo fotowoltaiczne jest krzemową płytką półprzewodnikową w której umiejscowiona jest bariera potencjału w postaci złącza p-n (postivie - negative). Padające na ogniwa fotowoltaiczne światło słoneczne wybija elektrony z ich miejsc w strukturze półprzewodnika, tworząc pary nośników o przeciwnych ładunkach. W dalszej kolejności ładunki te są dzielone przez istniejące na złączu p-n pole elektryczne co wywołuje powstanie napięcia w ogniwie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą poniższą ofertą na moduły i ogniwa fotowoltaiczne i życzymy miłych zakupów.

Sortuj wg: Nazwy Ceny brutto

Znaleziono: 24


Produktów na jednej stronie

Produkty od 1 do 12 z 24 rezultatów

sitepromotor