Chcesz wiedzieć więcej? - Zadzwoń - +48 666 55 30 10

lub napisz biuro@oze-term.pl
Masz pytania? Oddzwonimy!

 

Strona główna >> O nas

 

Zybel sp z o.o. jako właściciel marki Oze-terM, to kompleksowa obsługa jednostek samorządowych, firm i gospodarstw domowych w zakresie dostaw pomp ciepła. Sprawiamy, że dostępna powszechnie energia zaczyna „pracować” dla nas – ogrzewając lub chłodząc nasze domy i mieszkania, podgrzewając wodę. Korzystamy przy tym z powszechnego, nielimitowanego dobra, jakim są odnawialne źródła energii, słońce, wiatr, powietrze i woda.

Zybel sp. z o.o. - to firma powstała w 2013 roku z pasji do OZE, na długo przed intensywnym rozwojem Odnawialnych Źródeł Energii na polskim rynku, dzięki temu oferujemy Państwu doświadczoną kadrę profesjonalistów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach inwestycji. Dopasowujemy nowoczesne rozwiązania techniczne do indywidualnych potrzeb klientów. Kierujemy się przy tym zarówno uwarunkowaniami, takimi jak lokalizacja obiektu zasilanego energią ze źródeł odnawialnych, jego położenie, plany zagospodarowania przestrzennego terenu, jak i oczekiwaniami przyszłych odbiorców energii – w tym przede wszystkim efektywnością systemów, zasilanych OZE.

Nieustannie dbamy o to, by być rzetelnym i zaufanym partnerem dla wszystkich naszych Klientów. Polityka naszej firmy opiera się wyłącznie na ofercie najwyższej jakości produktów. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo działania oraz gwarancję jakości, jak również sprawną obsługę serwisową.
sitepromotor